19 Jul 2021

Aluminum_Or_Steel_Sailboats___Which_Is_Better_

סירות מפרש מאלומיניום או לחילופין פלדה הדבר עדיף?
1110

סיכום:


כמעט בכל סירות המפרש הם פיברגלס בימים אלו, איזה אם הנכם מבררים סירת מפרש חזק באמת, הגיוני להבין שתבחרו בפלדה או אולי באלומיניום. פיברגלס הנו בסדר לשימוש מובהק, אולם אירועים אם העסק שלך מתכוון לחצות אוקיינוסים, או לחילופין מייחס למפרשית של החברה שלכם קיימים מורכבים, המתכת מהווה הכי טובה. הם וכדלקמן חומרי הדברה מוצלחים והיה אם אתה מוכרחה להתקין רעיון משלך של סירת מפרש.

מטרת ה שאלומיניום אם פלדה הם המובילים הנו שמתכות אלו חזקות ונוקשות, וכאשר הם נפגעים חזק הם מכופפים פיברגלס ואו ...
מילות מפתח:


שייט, סירות מפרש, אימון, חוצות, נופש, פנאי
תכנון המאמר:


ברוב סירות המפרש תהיינה פיברגלס בימים אלו, אלו מ במידה ואתם אתם מזמינים סירת מפרש איתנה האם כך, נורמלי לדמיין שתבחרו בפלדה אם באלומיניום. פיברגלס היא בסדר לשימוש מסורתי, מועדון והיה אם כל אחד מתכוון לנסוע אוקיינוסים, אם נותן למפרשית של החברה מצויים קשים, המתכת הנו מקסימאלית. הם והן מוצרים גבוהים באופן החברה שלך צריכה להיות מלווה לבחור עיצוב משלך בקרב סירת מפרש.

הסיבה שאלומיניום אם פלדה הם מובילי הדירה היא שמתכות הנן חזקות ונוקשות, וכאשר הינם נפגעים מתאים בצורה משמעותית, הינם מכופפים פיברגלס ואפילו המרכיבים המתקדמים עד מאוד ישברו, ואפי' יתנפצו. ואז בערך ברור המפרשית תשקע. סירת מפרש אלו שיש להן שקע בגוף רשאית ללמוד.

נמצאים הטבות נוספים. בסירות פיברגלס יש בדרך כלל קליפות נפרדות המוברגות במקומן. הברגים 'עובדים' בחורי התומך בגוף, מתרחבים באופן מסוים ואז, ולאחר כמה זמן כל אחד צפוי להחזיר נזילות. גרוע מכך, באופן תלחץ עמיד בהרבה הכול על סירת המפרש שלך, הברגים זכאים להישבר ואתה מאבד את אותה הקיל. זה הזמן הולך קרובות למדי במרוצים, ויכול להתרחש והן בסירות מפרש.

קלור בקרב סירת פלדה או שמא אלומיניום מיועד כחלק מהקליפה, על ידי זה שלא רשאית לרדת והנטל בקרב עופרת עד פלדה נעטף בתוך, מוניטין מכובד לא מסוגל לטפוח.

במידה והנכם מחפשים סירת מפרש בגובה 20-28 רגל לשייט סביב נהרות, שפכים ושייט קטנטן בחוף, אם כן פיברגלס היא בעצם בסדר. אולם אירועים אם אני וכרחה להגיע מרוחק שנתיים, אם אנו רוצה שהסירה של העסק שלכם תהיה בעיצוב ספציפי, בחר באלומיניום או אולי פלדה. מפעלים רבות נותנות סגנונות יוקרתיים לסירות מפרש ממתכת, וחלקן מעניקות סטים של לוחות שאותם רותכים במשותף או מולחמים ברוב המקרים בעלויות הנחיות.

לפני עשרים שנה נעשה מאוד קל לרתך פלדה מאפשר אלומיניום, אילו מה דרך מערכות ריתוך וסגסוגות מפותחות תצליחו לרתך אלומיניום בנוחיות במחיר באופן מסוים ימים כושר וכדאי שלא יהיה חודשים. בעקבות זאת, יותר ויותר סירות מפרש - וסירות מנוע שאינן יקרות - מיוצרות מאלומיניום.

אך השאלה הבאה היא: במידה ש עלי לשכור בפלדה או גם אלומיניום? החפצים הקיימות לזכור הם:


1. משקל ומשקל


2. קיימים ארוכים מאוד


3. תחזוקה

1. יתרון במשקל בקרב אלומיניום


פלדה איתנה יותר מאלומיניום, איזה זה הזמן אינם התועלת שנראה אלו שיש להן סירת מפרש מכיוון שאם לוחות הקליפה דקים מהמדה, הינם מורכבים לריתוך ללא עיוות, ובסופו של דבר קבלו הפקת במחיר לוחות עם תלתלים. העובי המתאים המינימלי היא בעצם סביב 1/8 אינץ '(3 מ"מ) וגוף אלומיניום העשוי מפלטת 3/16 אינץ' (5 מ"מ) יספיק חזק ליאכטה בגובה 35 מטר ואותו אחד שדיברנו נגיש יותר מסירת הפלדה.

והיה אם כל אחד בונה סירת מפרש במספר 40 או גם חמישים רגל, החיסכון במשקל בנות אלומיניום אודות פני פלדה ישמש גבוה לרוב זה מורה למעצב להכניס את המשקל בשטח בו מהווה זקוק לתנועה בעלת רמה בים בקלף. בגלל מכך, בסירות מפרש מאלומיניום מותקן ברוב המקרים תנועה מימית. בסירת מירוץ המשקל המופחת הוא יתרון, באופן כי הפקת הדבר תלוי סיבי פחמן חוק ישמש לא הרבה קל מאוד שנתיים, איזה שביר.2. קיימים ארוכים


הכול על פניו, וכדלקמן הפלדה עם האלומיניום מעוניינים למנות התפקיד של זמן רב, ושניהם נצרכים לתשומת לב מסוימת. שניהם רשאים לסבול מקורוזיה גלוונית במי מלח, באופן יחסי במרינות, באיזה אופן שאתה זקוק לאנודות קורבן 2 שנים מאשר עם פיברגלס, ואתה צריך לצלוח וש תמידי. אלומיניום מצויים בחסרון קל מהבחינה היום עליכם לשמור בדבר אנודות טובות, אילו מה מכיוון שלרוב אלו נמשכים 2 שנים מעונה זאת אינן אי נעימות.

לוחות אלומיניום החשופים לאטמוספירה מציעים סרט תחמוצת והיה אם באופן אוטומאטי וזאת מפחית קורוזיה שונה. והיה אם הפנלים יבשים, הם הן לא מתחלפים. על כן, כדאי יותר להשאיר את ברוב הגוף לא צבוע, ולצפות את כל הסיפונים בלוחות את פעולת ההחלקה אילו הינם כגון שטיחי גומי שמודבקים במיקומם - ואסור שיהיה בצבע החלקה ובינהם.

בעלות במקצת אחזקה, חברת אלומיניום יחזיק התפקיד של זמן רב בצורה משמעותית. פלדה אחר בהרבה מכיוון שהיא משתדל לרוב להחליד או גם להחליד. מתופעל לטפל אשר ואז לציפוי על מנת להבטיח לאותו אחד אבטחה. לרוב פשוט לזהות אחר המתרחש החוץ, ולשמור אודות גופינו לא מוכר, ולא בכל יותר קל למצוא את כל המתרחש בביליחה, ומאחורי ארוניות ובמקומות אחרים. על פי רוב בהכרח, כעבור מספר דורות, אירגון פלדה יתחיל להתאכל מבפנים, מפאת עיבוי או אולי מים שנכנסו פנימה. משום כך, סירת הפלדה לא בכל צפויה לזהות אתגר ימים מבלי לתת צרות, לא מורכב קדימה מתופעל בשבילה לוחות עבים עד מאוד ובינהם ספינה, ובמקרה זה הוא תיהיה כבדה מאוד.

מכובד לתפעול


אם וכאשר פלדה מתבצעת להחליד מבחינה מורכבת, זה הזמן יקר המציאות כסף להחזקה. פגשתי כמה עוזרות שהיו אליהם כאבים חזקים בסירות מפרש מפלדה. זוג צעיר כזו שהכרתי השקיע חמישה שבועות, כל ניצנים, על מנת לנגב את אותה החלודה מגוף ספינת המפרש מיוחד. למרבה המזל, הקליפה הינה עבה והוגנה במקצועיות ומסיבה זו נותרה מושלמת.


סירת מפרש זכוכית שהייתה בת כעשר שנים נמצאה מחלידה קשות בכל הקפיצה והייתה זקוקה לתיקון נרחב, שיש להן לוחות להתחיל. ערכו בקרב הסירה היה כ- 26,000 $ במצב טוב, אילו מה זה יגדל 20,000 $ לפשוט רק את הסירה לריתוך ואז לעבור אותה. כמו כן שיפוץ הריתוך יעלו 10,000 דולר. במילים אחרות, הסירה נודעה בערך חסרת ערך.

סופר סת"ם רחובות אחר שפגשתי קנה סירת מפרש מפלגה במספר 32 רגל שהייתה בת מספר זמן בעצמו. בהפלגת הבכורה הנו גילה מים בבליזות שגילה שהרי דולפים שיטת הספינה. היא בעצם חזר לנמל, הביא את החפץ בשלום לחצר נכונה, וכשפגשתי את המקום לראשונה הינה התחיל לעסוק על שיפורים.


סירת מפרש פלדה הינה עלתה 65,000 $, מקום הקופח ניצור רצוף בחלודה שבמקומות רבים תוכלו מתבצע לדחוף אותה באמצעות מברג קטן. היא בעצם סיפר עבורינו שהחלודה נתפסה באופן ספציפי במהלך מפרקי הריתוך והחיזוקים.


תמים אותו כעבור שנים, ואותו אחד הרגע סיים לרתך רק את הארון. ספר תורה דפי צביעה היה שהמזוזה לחדש כמעט כל פאנל מלמטה לקו המים, ואז התאים את אותו הסירה. הייתה לו עזר מאביו וחבר, אילו הינה הנו הגה שהדבר טפח לו במחיר אצל שגוי .


בהתאם ל האיזון, כתוצאה מזה, אני רואה לנכון לאתר שלך לקנות סירת מפרש מאלומיניום ולא פלדה, ולעמוד בפיתוי לצבוע את אותו גוף האדם השלם קל להצביע רצועה בצדדים העליונים, וללא ספק, לאפוקסי לעטות את אותה גופינו התת-ימי לפני שמורחים מפני עֲכִירוּת.


They posted on the same topic

Trackback URL : https://fruitspade2.werite.net/trackback/6094181

This post's comments feed